Wiadomości

Tusk jest ciężko chory? “Czuł się bardzo źle” – podaje “Super Express”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Donald Tusk zachorował na COVID-19. Sprawa wyszła na jaw w wyniku dyskusji w programie z udziałem polityków TVP. Polityk Solidarnej Polski, wiceminister Janusz Kowalski, zarzucił Donaldowi Tuskowi, że ten zawsze się chowa, gdy ma odpowiedzieć na trudne pytania.

– Platforma Obywatelska Donalda Tuska zawsze chowa się, gdy padają ważne pytania. Donald Tusk chowa się, gdy padają pytania o to jak Radosław Sikorski zarabiał za granicą. Polski polityk powinien służyć Rzeczpospolitej, a nie zajmować się biznesem czy usługami doradczymi. Donald Tusk tak samo chował się, kiedy były pytania o reklamówki z niemieckimi pieniędzmi. Tak samo chował się, kiedy były pytania o reklamówkę z Biedronki dla Platformy Obywatelskiej – mówił Kowalski w programie “Woronicza 17”.

Wiceministrowi rolnictwa odpowiedział poseł Jarosław Urbaniak, który stwierdził, że lider PO się nie chowa. Polityk powiedział, że Tusk zachorował na COVID-19 i dlatego nie pojawia się w przestrzeni publicznej. Informację o chorobie przewodniczącego Platformy potwierdził dziennik “Super Express”. “Zachorował wtorek-środa i początkowo bardzo źle się czuł, ale jak jest teraz, nie wiadomo” – przekazał informator “SE”.

Nie wiadomo, kiedy Donald Tusk wróci do działalności politycznej. Na razie szef PO nie odniósł się także do swojej choroby w mediach społecznościowych.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!