Felietony

Trzeba bronić dobrego imienia Polski

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W związku z coraz większymi naciskami na naszą Ojczyznę w kwestiach prawdy historycznej i podejmowanych prób przerzucenia na naszych przodków odpowiedzialności za zbrodnie w czasie II wojny światowej, stygmatyzowania ich od ksenofobicznych, zacofanych mieszkańców państwa w środku Europy, redakcja portalu Magna Polonia od kilku miesięcy podejmuje próbę tworzenia materiałów historycznych tłumaczonych na języki obce (w tym momencie istnieją tłumaczenia na języki: angielski, włoski, francuski, rosyjski, niemiecki).

Biorąc pod uwagę dotychczasowy wysiłek i pragnienie rozwinięcia tej akcji dla naszej Ojczyzny, pragniemy zwrócić się do Państwa o wsparcie tego projektu. Mianowicie chcemy prosić:

– o wsparcie finansowe akcji w taki sposób, aby możliwe było zapewnienie promocji i wynagrodzeń za pracę dla zaangażowanych w projekt osób. Każdego kto tylko może wspomóc tą akcję, zachęcamy do wsparcia:

https://zrzutka.pl/vswms3

– o pomoc w tłumaczeniach na języki obce osoby posiadające umiejętności językowe. Osoby chętne prosimy o kontakt na email: [email protected]

Dodatkowo prosimy wszystkich naszych odbiorców i każdego, komu leży na sercu prawda historyczna, aby powstające teksty udostępniali na swoich kontach społecznościowych. Bez promocji tej inicjatywy, która kierowana jest przede wszystkim w kierunku zagranicznej opinii publicznej, niemożliwe jest zahamowanie antypolskiej retoryki historycznej, tak często obecnej w światowych przekazach medialnych. Zróbmy wszystko, co jest możliwe, aby pamięć o bohaterstwie i martyrologii naszych przodków nie zaginęła, aby Ci Polacy, którzy przyjdą po nas nie odczuwali na własnej skórze owoców naszej bierności.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!