Wiadomości

Troje “rodziców” w akcie urodzenia, czyli Focus wpada w zachwyt…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Żyjący w poliamorycznym związku Ian Jenkins, Alan Mayfield i Jeremy Allen Hodges skorzystali z możliwości zapłodnienia surogatki metodą in vitro i zostali pierwszymi pełnoprawnymi rodzicami, których jest więcej niż dwoje – czytamy w kuriozalnym tekście na portalu Focus.pl.

Autor rzeczonego artykułu wprost upaja się upadkiem relacji międzyludzkich, triumfem egoizmu i moralnego zepsucia. Po wstawkach, jako to „w ciągu ostatniej dekady świadomość na temat różnic seksualnych wśród ludzi wydaje się rosnąć”, ale mimo to wciąż jeszcze „w wielu krajach na świecie jako jedyny dopuszczalny rodzaj związku przyjmuje się ten, który stanowią kobieta z mężczyzną”, wyraża on nadzieję, że ta historia zmieni postrzeganie poliamorycznych związków, przy czym zdaje się nieomal wpadać w ekstazę:

Alan Jenkins jest ze swoim mężem Ianem już od siedemnastu lat, a od ośmiu lat mężczyźni stanowią szczęśliwy związek poliamoryczny z Jeremym Allenem Hodgesem. Zanim przekształcili się w trio, Alan i Ian nie byli pewni, czy chcą mieć dzieci, jednak kiedy poznali swojego partnera, zaczęli o tym poważnie rozmawiać. Gdy dojrzeli do decyzji, by powiększyć swoją rodzinę o małych ludzi, postanowili skorzystać z embrionów, które podarowała im przyjaciółka Jeremy’ego, jako że wraz ze swoim partnerem zamrozili ich zbyt dużo i zdążyli już zajść w upragnioną ciążę. Wówczas inna przyjaciółka mężczyzn zaproponowała, że zostanie surogatką i w ten sposób 9 miesięcy i wiele spotkań z prawnikami później, w 2017 roku, przyszła na świat ich córeczka Piper, a kilka lat później urodził się Parker.

Dodajmy, że sędzia wyraził zgodę na to, by wszyscy trzej widnieli na akcie urodzenia dziecka.

No cóż, są ludzie, którzy chcą przeorać świat w taki sposób, by dziecko traktowane było jak zabawka, jak pluszowy miś, służący spełnianiu kaprysów, a gdy się go nie chce, a mimo to się pojawi – by można je było bez problemu i bez skrupułów abortować. W tym świecie, jaki chcą nam zafundować, dorośli ludzie mają jedynie realizować swoje kaprysy i zachcianki…

Źródło:

https://www.focus.pl/artykul/historyczny-moment-troje-rodzicow-w-akcie-urodzenia

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!