Świat Wiadomości

Transseksualna para wychowuje dziecko bez określenia jego płci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Absurdu politycznej poprawności lansowanej prze środowiska lewackie bardzo często doprowadzają to sytuacji komicznych ale również dramatycznych. Najgorsze jest to, że ofiarami tych dramatów bardzo często padają niewinne dzieci.

Podający się dziś za kobietę Louise urodził się mężczyzną, ale uznał, że woli być kobietą, dlatego poddał się okaleczającej operacji „zmiany płci”. Nim to jednak zrobił, zdążył spłodzić syna.

Jego matką jest Nikki uważająca się za „osobę zmiennoseksualną”, w związku z czym kobieta pełni rolę ojca rodziny. Każdego dnia wybiera sobie płeć – w ten sposób (czując się mężczyzną) wkłada koszulę i spodnie, by następnego dnia (uważając się za kobietę) przywdziewać szpilki i spódnicę.

Noszący bezpłciowe imię syn Dravensów wychowywany jest bez określania płci, gdyż jest to uznawane przez jego rodziców za opresyjne. – Nie mówimy Starowi, że jest chłopcem tylko uczymy, że może być kim zechce. Nie ma zabawek i ubrań przeznaczonych dla określonej płci, pozwalamy mu tym samym wybierać to, co sam chce nosić. Jego ulubionym kolorem jest różowy – przekonuje osobliwa para dodając, że 4-letnie dziecko uwielbia się malować, przyozdabiać paznokcie i przebierać się w sukienki.

Tragedię dziecka dewianci motywują chęcią dania mu tego, czego sami nie otrzymali. – Chcemy, by był pewny siebie, by był taki, jakim chce być. My dojrzewając nie mieliśmy takiej szansy – tłumaczą.

Źródło: pch24.pl/dailymail.co.uk

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!