Świat Wiadomości

Transseksualna “modelka” współpracująca z firmą L’Oreal stwierdziła, że rasizm wśród białych jest dziedziczny

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

“Modelka” L’Oreal, Munroe Bergdorf nazwała na Facebooku, wszystkich białych ludzi rasistami

„Szczerze mówiąc, nie mam już siły mówić o rasowej przemocy białych ludzi. Tak WSZYSTKIE białe osoby to rasiści. Jednak większość z was nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ani nie zgadza się uznać, że wasze istnienie, przywileje i sukcesy jako rasy są zbudowane na plecach, krwi i śmierci ludzi kolorowych.  Cała wasza egzystencja jest zalana rasizmem. Od mikro-agresji do terroryzmu zbudowaliście plan dla tego ***. Rasizm jest dziedziczony i świadomie lub nieświadomie przekazany jako przywilej. Gdy biali ludzie zaczną przyznawać, że ich rasa jest najbardziej destrukcyjną i złą naturą na Ziemi, to wtedy możemy rozmawiać. Do tego czasu świat pozostanie bez zmian, w waszych rękach, którzy macie pochowane głowy w piasku a uszy zatkane dłońmi”. – napisała Bergdorf .

Wczoraj L’Oreal zakomunikowało, że w żaden sposób nie zgadza się z opiniami Munroe’a.  Firma nie kryje, że jest to dla niej katastrofa PR: „Odbywają się rozmowy na temat jej przyszłości „. Jeszcze niedawno firma wyrażała nadzieję, że Munroe odegra znaczącą rolę w zmieniającej się branży kosmetycznej.

Bergdorf, urodziła jako chłopiec, który miał na imię Ian. Jako „kobieta” funkcjonuje do 18 roku życia. Obecnie, oprócz modelowania, pracuje jako DJ.

Źródło: newsbook.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!