Wiadomości

Tomasz Lis chwali Giertycha i… atakuje Mellera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Były redaktor naczelny „Newsweeka” Tomasz Lis zareagował na zapowiedź startu w wyborach do Senatu, jaką złożył Roman Giertych.

– Podjąłem decyzję, że w najbliższych wyborach będę kandydował do Senatu RP z okręgu obejmującego powiat poznański, tzw. obwarzanek – ogłosił w niedzielę Roman Giertych. Wyjaśnił, że będzie startował z niezależnego komitetu i wyraził nadzieję, że wyborcy wybaczą mu „błędy młodości politycznej”.

Wybory do Senatu RP. Roman Giertych ogłosił decyzję

“Sam kilkanaście lat temu wielokrotnie krytykowałem R. Giertycha za niektóre aspekty jego działalności. Ale w ostatnich 8 latach był jednym z najtwardszych i najbardziej walecznych ludzi opozycji i winy odkupił z nawiązką. Dobrze, że kandyduje” — napisał Tomasz Lis.

W zupełnie innym tonie był jednak utrzymany kolejny wpis Lisa, popełniony zaledwie kilka minut później. “Kolega Meller przeszedł dość znaczącą ewolucje. 8 lat temu uważał, że nie można przeszkadzać PiS-owi, teraz uznał, ze trzeba im pomoc. Wszystko zgodnie z wytycznymi Kaczyńskiego: popierać i nie przeszkadzać” — stwierdził były redaktor naczelny „Newsweeka”.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!