Felietony

Szwedzki kryzys bombowy jest symptomem krachu projektu multi-kulti w tym kraju

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Podczas gdy szwedzkie media żyją niekończącym się polowaniem na czarownice, inspirowanym kampanią „MeToo”, kraj ten zsuwa się coraz bardziej w przepaść. Jest to bowiem kraj, który ma bowiem najwyższe wskaźniki, gdy chodzi o gwałty w Europie, co jednak media głównego nurtu starają się ignorować – pisze portal Voice of Europe.

Wszystko to dzieje się w imię politycznej poprawności. Niedgyś spokojny kraj leżący na północy, Nie biorący udziału w wielkich konfliktach, znalazł się obecnie w epicentrum kryzysu wskutek nieudanego projektu wielokulturowego.

Szwedzka policja ostrzega teraz kobiety, aby nie wychodziły same w nocy, a starszym osobom radzi się, aby nie otwierały drzwi przed nieznajomymi. Ale ostatnio narasta zagrożenie o wiele poważniejsze. Zamachy bombowe w Szwecji stały się codziennością – w ciągu 30 dni aż 17 razy dochodziło tam do wybuchów. W efekcie co drugi dzień gazety donoszą o kolejnym zamachu bombowym. Chociaż doniesienia o atakach bombowych są odnotowywane w gazetach, nie są przedmiotem pogłębionych analiz w mediach głównego nurtu. Są to raczej lakoniczne wzmianki, przykrywane różnymi bezsensownymi bzdurami, które odwracają uwagę opinii publicznej.

Odkąd ostatni raz pisaliśmy o szwedzkim kryzysie bombowym, doszło do czterech kolejnych zamachów bombowych. Ostatnie cztery zdarzenia to: wybuch bomby podłożona w samochodzie, wybuch bomby w skrzynce pocztowej, bomba w paczce, która wybuchła w samochodzie i eksplozja na kursie prawa jazdy. Zamachy bombowe są jednak jednym z wielu skutków masowej imigracji, która dotknęła szwedzkie społeczeństwo.

Wzrosła liczba napadów na osoby starsze. Powszechne stały się zbrodnie i gwałty dokonywane przez gangi, a morderstwa i strzelaniny to prawie chleb codzienny tego nowego szwedzkiego raju. Ale gdybyś przeczytał nagłówki, pomyślałbyś, że największym problemem Szwecji to molestowanie seksualne wśród celebrytów. Media zupełnie zatraciły proporcje i zaciemniają rzeczywistość.

Szwecja jest krajem, który promuje równość i feminizm, podczas gdy elita polityczna i media nieustannie niszczą dobrobyt i bezpieczeństwo rodzimej ludności.

Gazety przekonują Szwedów, że posiadanie dziecka jest najgorszą rzeczą, jaką mogą uczynić środowisku naturalnemu i społeczeństwu, podczas gdy na przekór temu, potrzebę masowej imigracji uzasadniają malejącą liczbą urodzeń. To, czym kierują się szwedzcy twórcy kultury, trudno jest w sposób sensowny wytłumaczyć. Jedno jest pewne: szwedzka utopia poniosła krach.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!