Wiadomości

Pan Bóg za pośrednictwem Magazynu TVN24 zwrócił się do organizatorów Marszu Niepodległości

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„List od czytelnika, który podpisał się jako “Pan Bóg”, z prośbą o udostępnienie łamów w niecierpiącej zwłoki sprawie” – taki oto sensacyjny materiał przekazał Magazyn TVN24, który zdaje się być bodaj pierwszym w świecie, za pośrednictwem którego Pan Bóg postanowił osobiście zwrócić się do telewidzów.

„Oczywiście nie mam stuprocentowej pewności, że list jest autentyczny i nie jest to tylko jakiś dowcipniś podszywający się pod Boga. Charakter pisma zdradzał jednak bardzo wysoką kulturę osobistą, a składnia faktycznie była miejscami biblijna” – dowiadujemy się zaraz potem. – „No i, rzecz najmniej może istotna, ale również przekonująca, anioły z trąbami i ognistymi mieczami, które przyniosły kopertę, wyglądały bardzo autentycznie. Nie podejmuję się jednak weryfikacji nadawcy ze stuprocentową pewnością i ostatecznie każdy z Państwa będzie sobie musiał sam odpowiedzieć na pytanie, czy Bóg, w którego wierzy, mógłby taki list napisać.”

Z listu dowiadujemy się, że Pan Bóg kocha Unię Europejską i w zasadzie jest typowym lewakiem, który w każdym calu zgadza się z przekazem, jaki serwuje telewidzom każdego dnia TVN i pokrewne mu media. Ale jako że „jest miłością”, więc zapewnia, że kocha nawet Narodowców, choć w żaden sposób nie identyfikuje się z tym, co robią.

Tak oto doczekaliśmy czasów, gdy TVN wyparł tradycyjnych proroków i wcielił się w ich rolę. Być może nawet pracownicy tejże stacji oraz zarządzający nią wierzą, iż są posłańcami Boga, co by w jakiś sposób tłumaczyło ich poczucie wyższości, a co w rzeczywistości wskazuje na poważne zaburzenia psychiczne.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!