Wiadomości

Szwedzka Antifa wystąpiła przeciw paradzie LGBT i okrzyknęła jej organizatorów faszystami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zorganizowana w Sztokholmie parada gejowska przebiegała spokojnie do momenty, gdy uczestnicy marszu weszli do dzielnicy zamieszkałej głównie przez muzułmanów.

– To prowokacja przeciwko mieszkającym tu muzułmanów. Jest ich prywatną sprawą, co geje robią w łóżku – stwierdziła jedna z działaczek Antify przystrojona w strój, który miał świadczyć o jej prokomunistycznych sympatiach.

Nagle okazało się, że działacze LGBT mogą swym wyglądem i zachowaniem budzić odrazę. Ba, okrzyknięto ich mianem… faszystów.

Jak zauważa portal squawker.org, dotąd Antifa była zarazem pro-gejowska, jak i pro-muzułmańska, przy czym jej aktywiści najwyraźniej nie uświadamiali sobie, że jest tu głęboka sprzeczność, a kiedy w końcu to sobie uświadomili, musieli dokonać wyboru jedne. Przy tym oczywistym było, że ktokolwiek miałby zostać okrzyknięty wrogiem, musiał momentalnie zostać zdefiniowany jako nazista i faszysta. W takich to okolicznościach to homoseksualiści stali się rasistowskimi neonazistami, którzy maszerują w muzułmańskich dzielnicach, aby aby ich obrażać i prowokować.

/ squawker.org/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!