Wiadomości

Szwedka, która prowadziła kampanię przeciwko deportacjom nielegalnych imigrantów, została zgwałcona przez Afgańczyków

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szwedka po czterdziestce, będąca członkiem grupy facebookowej, która prowadzi kampanię przeciwko deportowaniu ze Szwecji imigrantów, została brutalnie zgwałcona przez dwóch młodych Afgańczyków.

Działo się to w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Dwaj młodzi Afgańczycy, Anwar Hassani i Fardi Hesari, mający po 18 lat, spotkali się z ofiarą przed hotelowym barem w Ljungby, w południowej Szwecji, we wczesnych godzinach Świąt Bożego Narodzenia w zeszłym roku.

Ofiara, zeznając na policji, powiedziała, że spotkała się z nastolatkami, ponieważ powiedziano jej, że są imigrantami z Afganistanu, a ona była członkiem grupy facebookowej, która prowadzi kampanię przeciwko deportacji imigrantów.

Afgańczycy zaprosili ją do siebie, do ośrodka dla nieletnich uchodźców, nie mających opiekunów.

Po wypaleniu kilku papierosów, kobieta źle się poczuła, zaczęło kręcić jej się w głowie. Wtedy Hassani zaczął ją dotykać, przy czym ona próbowała go odepchnąć, mówiąc, że nie chce. Wtedy on położył się na niej, zdjął z niej spodnie, mówiąc, żeby była cicho, jako że ona zaczęła krzyczeć. Potem została zgwałcona, przy czym Afgańczyk dziwił się, czemu z nimi poszła, skoro nie miała ochoty na seks.

Właśnie dobiegł końca proces w tej sprawie. Hassani został skazany na 15 miesięcy więzienia oraz odszkodowanie w wysokości 135 tys. koron szwedzkich. Po odbyciu kary zostanie deportowany. Hesari spędzi w więzieniu 3 miesiące i musi zapłacić 24 tys. koron.

/dailymail.co.uk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!