Wiadomości

Szukało go 28 prokuratur w całym kraju, zdradziła go… firanka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali 23-latka, który dobijał się do drzwi byłej partnerki. Mężczyzna próbował jeszcze ukryć się przed policjantami u sąsiadów, ale zdradziła go odsłonięta firanka. Szybko wyszło na jaw, że zakłócenie ciszy nocnej nie było jego jedynym przewinieniem. Mieszkaniec powiatu mrągowskiego posiadał narkotyki i poszukiwany był przez 28 prokuratur za oszustwa.

W środę, tuż przed północą, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z bloków na osiedlu Jantar. Mężczyzna, który kopał w drzwi mieszkania byłej partnerki zdążył schować się przed funkcjonariuszami. Policjanci ustalili, że mógł pójść do sąsiadów mieszkających piętro wyżej.

Pomimo zapewnień mieszkającej tam pary, że oprócz ich nikogo nie ma w mieszkaniu policjanci nie dali im wiary. Zauważyli, że firanka od drzwi balkonowych jest odsłonięta. Gdy weszli na balkon okazało się, że ukrył się tam 23-latek. Mundurowi wyczuli od niego alkohol, a w kieszeni jego kurtki znaleźli przezroczystą torebkę z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana.

W trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec powiatu mrągowskiego poszukiwany jest przez 28 prokuratur za oszustwa na terenie całego kraju. Dodatkowo ma on do odbycia karę blisko 2,5 miesiąca pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. 23-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut posiadania narkotyków i tego samego dnia trafił do aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!