Felietony

Szubienica już ukończona?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Szanowni Państwo!

Parafrazując słowa żydowskiego zbrodniarza Lenina – sami finansujemy szubienicę, na której nas powieszą. XXI wiek to wiek niewolnictwa na masową skalę, a co gorsza, niewolnictwa całkowicie dobrowolnego.

Wciąż wyczekujemy jawnego zamordyzmu, masowych aresztowań i innych wydarzeń, które raz na zawsze odsłonią prawdziwe oblicze haseł o tak zwanej: tolerancji, równości, demokracji, braterstwie… Czy to jest jednak potrzebne? Przecież totalitaryzm już tutaj dawno jest, a cywilizacja łacińska przestała w zasadzie istnieć.
Agresywne akcje zwykle budzą opór społeczny, o tym konstruktorzy nowego społecznego ładu zdążyli się już przecież przekonać. Po co więc otwarcie wojować skoro można doprowadzić do sytuacji, w której będzie po wszystkim, nim się zorientujemy? A ostatni niepokorni nie będą już przeszkodą i pies z kulawą nogą się o nich nie upomni. Przecież już jesteśmy otoczeni! Wystarczy się rozejrzeć.

Polacy dali sobie wmówić, że kapitał nie ma ani narodowości, ani ideologii i tak też rzecz jasna jest. Natomiast, za tym kapitałem zawsze ktoś stoi. Wielkie supermarkety, stacje paliw, „restauracje” Mc Donald’s, dostęp do szerokiego wyboru elektroniki, konsol do gier video, Coca Cola na każdym świątecznym stole, wielkie korporacje, telewizja jak HBO, Netflix. Świetne – wydawać by się mogło – rozwiązania biznesowe, które oferują Google, czy Facebook. Możliwość płatności zagranicznych przy użyciu doskonałego technicznie rozwiązania, jakim jest PayPal… Polacy nie tylko przyzwyczaili się do bytności tych firm i rozwiązań, ale często nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez obecności większości z nich. Ale przecież jak na dłoni widać, że wszystkie te firmy niosą ze sobą ideologię, która sprzeczna jest z wartościami przez nas wyznawanymi.

W tym miejscu pozwolę sobie na małą dygresję. Pamiętam masowe protesty przeciwko ACTA. Byliśmy zbudowani tak masowym ruchem młodego pokolenia. Do czasu, kiedy wraz ze znajomym nie zacząłem pytać tych młodych ludzi o powód przyjścia na protest. Większość odpowiedzi była w stylu: „Bo chcą nam zabrać Facebooka”.

A oto jak wyglądały etapy wprowadzania w życie planu zniszczenia ostatnich bastionów zdrowego rozsądku, rodziny, cywilizacji łacińskiej:

1) Wprowadzenie na polski rynek wielu firm i rozwiązań z zagranicznym kapitałem.
2) Wykupienie (a następnie zamykanie) rodzimych firm.
3) Z jednej strony uzależnienie Polaków od wygodnych i tanich rozwiązań, z drugiej zniszczenie wszelkich alternatyw dla ewentualnych niezadowolonych.
4) Finansowanie z pieniędzy zgromadzonych przez konsumentów programów wrogich rodzinie i życiu, takich jak: promocja aborcji, eutanazji, ruchów sodomickich, walka z „ciemnogrodem” katolickim.
5) Niszczenie inicjatyw, które temu stanowi rzeczy się przeciwstawiają.

Szubienica prawie gotowa…czy ktoś jeszcze protestuje?

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Jeżeli chcemy dotrzeć do naszych rodaków, musimy się reklamować. Jedyne skuteczne reklamy to Facebook i Google. Ta druga z firm zabroniła nam jednak stosowania najbardziej skutecznej reklamy (rzekomo za to, że sprzedajemy książki religijne).
Facebook natomiast wielokrotnie blokował naszych administratorów, przykręcał zasięgi wpisów, a po wprowadzeniu nowego regulaminu zapewne znikniemy z tej platformy. PayPal aresztował nasze pieniądze, zabronił nam korzystania z ich platformy finansowej, dzięki czemu praktycznie odciął nas od naszych rodaków mieszkających za granicą.
YouTube blokuje w praktycznie każdym naszym filmie reklamy, a do tego drastycznie ściął nasze zasięgi.

Mamy rozpisanych wiele inicjatyw, niektóre nawet zaczęliśmy tworzyć, ale ze względu na ograniczenia budżetowe prace idą bardzo wolno.
Chcąc wyzwolić się z okowów – o których napisałem powyżej – jedyną naszą alternatywą jesteście Państwo, nasi stali czytelnicy.
Zwracam się więc do państwa z apelem o wsparcie. Nie pozwólcie zabić Magna Polonia.
Każdorazowo, kupując jakiś produkt w sklepie, lub usługę myślmy o tym  komu płacimy.

Jeżeli uważacie Państwo, że warto nas wesprzeć, to będę bardzo wdzięczny. Datki na nasze dzieło są dobrowolne, dzięki temu, że nie pobieramy dotacji, nie mamy tajemniczych sponsorów, możemy być niezależni. Poniżej podaję dane umożliwiające wsparcie nas. Dziękuję!

Nie bądź obojętny, bez TWOJEGO wsparcia nie będziemy mogli istnieć i rozwijać się.

PRZELEWY BANKOWE Z POLSKI

NAZWA : Fundacja Magna Polonia
ADRES: ul. Urocza 16, 41-400 Mysłowice
TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na cele statutowe
NUMER KONTA (PKO BP):
26 1020 2528 0000 0102 0497 0986

PRZELEWY BANKOWE Z ZAGRANICY

NAZWA WYDAWNICTWA: Fundacja Magna Polonia
ADRES: ul. Urocza 16, 41-400 Mysłowice
TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na cele statutowe
NUMER KONTA (IBAN):
PL26 1020 2528 0000 0102 0497 0986
KOD SWIFT/BIC:
  BPKOPLPW

PRZELEWY ONLINE

ZOSTAŃ PATRONEM NASZYCH DZIAŁAŃ

 

 

DZIĘKUJEMY!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!