Wiadomości

Sześciu lub siedmiu afrykańskich i arabskich migrantów zgwałciło 16-letnią Włoszkę, dziewczyna nie żyje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ubiegłą sobotę ciało 16-letniej Desiree Mariottini znaleziono w opuszczonym budynku w Rzymie. Wcześniej dziewczyna została odurzona i zgwałcona.

“Narkotyzowali ją i gwałcili … Dziewczyna krzyczała … Spojrzałem na krzyczącą kobietę, a leżała w łóżku jeszcze inna dziewczyna: położyli jej koc na głowie, ale jej głowa była widoczna” – mówił młody Senegalczyk policji.

„Nie wiem, czy oddychała, ale wydawała się już martwa, ponieważ druga dziewczyna krzyczała i mówiła, że ​​nie żyje” – mówił dalej młody Senegalczyk, który twierdził, że przybył tam około północy.

„Wszedłem, krzyczała dziewczyna, w budynku byli Afrykanie i Arabowie: kilka osób, sześć lub siedem osób” – relacjonował.

Według zeznań Senegalczyka, druga dziewczyna powiedziała, że ​​ofiara została zgwałcona.

„Była Włoszką, myślę, że pochodziła z Rzymu, mówiła z rzymskim akcentem, krzyczała, że zgwałcili ją, potem też wzięła narkotyki, bo tam sprzedaje się narkotyki” – kontynuował.

Włoscy śledczy badają zdarzenie, które miało miejsce w dzielnicy San Lorenzo, dzielnicy uniwersyteckiej, znanej z aktywnego życia nocnego, gdzie alkohol leje się strumieniami. Sekcja potwierdziła, że 16-letnia Desiree została wykorzystana seksualne. Przyczyna śmierci nie została jeszcze ustalona.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!