Felietony Telewizja internetowa

SwojakTV – odcinek 1. Rozmowa z Markiem Szatkowskim

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

8 marca 2018 roku Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Rolników SWOJAK miało przyjemność porozmawiać z p. Markiem Szatkowskim, właścicielem przedsiębiorstwa ArtGarage (zajmującego się lakiernictwem artystycznym). P. Marek Szatkowski jest to bez wątpienia osoba wyjątkowo barwna, chociażby ze względu na swoje kompetencje zawodowe. W końcu łączenie działalności gospodarczej z aktywną służbą w Straży Pożarnej można uznać za nie lada wyczyn.

Oprócz lakierowania motocykli, hełmów czy rozmaitych części przemysłu samochodowego, ArtGarage może poszczycić się tym, iż wykonało szereg murali patriotycznych, które zdobią Sanok i okolice. Dzięki takiej pracy artystycznej coraz więcej osób przekonuje się, iż grafiti nie musi być tożsame z wandalizmem. Często takie dzieła są przejawem artyzmu w szarym i brudnym świecie betonowych bloków.

Podczas konwersacji z p. M. Szatowskim poruszyliśmy szereg tematów. Rozmawialiśmy o specyfice branży, łatwości robienia biznesu w Polsce, jakości systemu edukacji zawodowej czy planach na przyszłość. O wszystkim tym można dowiedzieć się z załączonego filmu.

FILMY WIDEO:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!