Wiadomości

Ośmiu zabitych w strzelaninie w zakładzie FedEx w Indianapolis

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policja w Indianapolis poinformowała w czwartek przed północą czasu lokalnego, że została wezwana na miejsce strzelaniny w jednej z placówek firmy FedEx niedaleko lotniska. Pierwsze doniesienia mówiły o wielu ofiarach. Sprawca strzelaniny popełnił samobójstwo – poinformowała w piątek lokalna policja.

Sprawca strzelaniny w magazynie firmy kurierskiej FedEx w Indianapolis popełnił samobójstwo – poinformowała w piątek lokalna policja. Wcześniej postrzelił wiele osób; mowa jest o ośmiu zabitych.

„Mamy wiele osób z obrażeniami przypominającymi rany postrzałowe. Mamy innych, którzy zostali przetransportowani do różnych szpitali…” – mówił wcześniej rzecznik policji w rozmowie z dziennikarzami.

„Widziałem człowieka z jakimś pistoletem maszynowym, karabinem automatycznym i strzelał na otwartej przestrzeni” – mówił jeden ze świadków.

„Jesteśmy świadomi tragicznej strzelaniny w naszym zakładzie FedEx Ground w pobliżu lotniska w Indianapolis. Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, a nasze myśli kierujemy do wszystkich, których to dotyczy. Pracujemy nad zebraniem większej ilości informacji i współpracujemy z organami śledczymi” – czytamy w komunikacie firmy.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!