Wiadomości

Strzelanina w centrum Krakowa. Nie żyje mężczyzna

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W Krakowie w jednym z lokali przy ulicy Sławkowskiej doszło do strzelaniny. Zginął mężczyzna. Bardzo szybko na miejscu pojawiła się policja i po krótkim pościgu schwytała sprawcę – informuje RMF.

Według nieoficjalnych informacji reportera RMF FM do strzelaniny doszło w jednym z barów przy ulicy Sławkowskiej, tuż przy Rynku Głównym przed godziną 11. W lokalu wtedy pojawili się pracownicy budowlani, którzy mieli wykonać pomiary techniczne w lokalu. W pewnym momencie rozmawiający z barmanką klient odwrócił się i wyciągnął broń, z której strzelił w kierunku jednego z pracowników budowlanych. Sprawca przeładował i wymierzył w drugiego mężczyznę, ale wtedy broń się zacięła i nie wypaliła. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Po krótkim pościgu mundurowi schwytali sprawcę.

– Przychodzimy do pracy o godzinie 10-11. Jeszcze wtedy są tutaj nocni klienci. Ludzie czasami boją się tędy przejść. Widzieliśmy ratownika wchodzącego do lokalu z defibrylatorem. Zamykają ulice – mówiła w rozmowie z RMF FM jedna z kobiet pracujących w sklepie w pobliżu miejsca strzelaniny. Ulica Sławkowska jest w tej chwili całkowicie zamknięta, na miejscu jest kilka radiowozów policji i karetek.

/tekst i foto: rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!