Wiadomości

Strajk Kobiet proponuje proaborcyjne „kolędy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Ogólnopolski Strajk Kobiet wydał zbiór proaborcyjnych piosenek śpiewanych na melodię kolęd. „Wybiegamy na ulice wku***one, nie będziemy przecież milczały, aborcja naszym prawem, aborcja naszym prawem” – czytamy w tekście jednej z nich, która ma być śpiewana na melodię „Przybieżeli do Betlejem”.

„Mamy dla was prezent” – obwieściły na Facebooku feministki z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.„Śpiewamy kolędy. Nie ma tu taniej sensacji i nikogo nie obrażamy. Nie śpiewamy o samej religii i z szacunkiem odnosimy się do tych osób, które za półtora tygodnia planują świętować. Wierzymy jednak, że my też mamy prawo do tych melodii” – czytamy.

„Gdy śliczna Panna aborcję robiła, z wielkim przestrachem leki zamówiła. Lili, lili, laj, nie bój się kochana! Lili, lili, laj, nie będziesz szła sama!” – czytamy w jednym z tekstów.

Na melodię „Pójdźmy wszyscy do stajenki” zwolenniczki aborcji ułożyły tekst: „Poddaj się nieludzki rządzie, poddaj się bezprawny sądzie, do dymisji się podajcie i daleko spier***ajcie!”

Z kolei na melodię „Przybieżeli do Betlejem!” feministki chcą śpiewać: „Wybiegamy na ulice wku***one, nie będziemy przecież milczały, aborcja naszym prawem, aborcja naszym prawem, a PiS do widzenia!”. W jednej z dalszych zwrotek pojawiają się też wersy: „Oj biskupie, oj biskupie, ty gnoju, nasze ciała zostaw k***a w spokoju!”

W jeszcze innej „kolędzie”, zamiast „Bóg się rodzi…” czytamy: „W bólu rodzić nie będziemy dzieci chorych i niechcianych!”.

Taki właśnie poziom intelektualny i moralny reprezentują osoby, którym marzy się przeoranie świadomości Polek i Polaków…

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!