Wiadomości

Stanisław Gawłowski wyda pamiętniki więzienne? Nie wyjdą przed wyborami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pamiętniki więzienne? Nie wyjdą przed wyborami. Ale to prawda, to byłaby poczytna książka. Zarobiłbym sporo pieniędzy – mówi Poranny gość RMF FM Stanisław Gawłowski. Poseł i wieloletni działacz Platformy Obywatelskiej startuje do Senatu jako kandydat niezależny.

Prokuratura przedstawiła Stanisławowi Gawłowskiemu siedem zarzutów, w tym cztery korupcyjne. Chodzi m.in.. o przyjęcie łapówek w kwocie około 700 tysięcy złotych oraz m.in. plagiat doktoratu.

– Jeżeli to jest quiz to odpowiadam: tak ( postawiła- przyp.red) na podstawie pomówień trzech działaczy PiS – podkreśla Gawłowski. Jak dodaje: mam trzech adwokatów. Jak na to, że mamy do czynienia z państwem PiS i z całym aparatem tego państwa to całkiem mało – twierdzi.

– Ciężko pracują całe życie – tak gość RMF FM odpowiada na pytanie, jak to się stało, że teściowie jego pasierba kupili sobie apartament w Chorwacji i statek od Skarbu Państwa.

– To, co twierdzi PiS-owska prokuratura nijak się ma z rzeczywistością. W Polsce tak się porobiło przez ostatnie lata, że prokuratura chętnie czepia się polityków opozycji – dodaje Stanisław Gawłowski.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!