Polska Wiadomości

Standardy GW. Uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny są opluwani podczas gdy komentarze krytykujące przyjmowanie imigrantów są kasowane

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal ndie.pl na stronie internetowej krakowskiej „Gazety Wyborczej”, w komentarzach do informacji o kilkutysięcznym Marszu dla Życia i Rodziny w Krakowie, wylał się jad. Uczestnicy tego wydarzenia są tam opluwani.

Fala hejtu wylała się wobec rodzin z dziećmi, ludzi w młodym i podeszłym wieku, a także duchownych – podczas tegorocznego krakowskiego marszu.

„Potwory”, „dewianci”, „gardzę wami”, „zlot kato-oszołomów”, „banda popaprańców” – to tylko fragmenty niektórych komentarzy, jakie czytelnicy „Gazety Wyborczej” zamieścili na jej stronie internetowej pod informacją o Marszu dla Życia i Rodziny w Krakowie.

A przypomnijmy, że „Gazeta Wyborcza” uważnie śledzi swoje forum. Gdy pod informacjami oraz tekstami dotyczącymi kryzysu migracyjnego w Europie zaczęły pojawiać się negatywne komentarze, „Wyborcza” zdecydowała o zablokowaniu dodawania komentarzy, gdyż nikt nie ma prawa obrażać biednych imigrantów nacierających na Europę, co innego jeśli chodzi o polskie wielodzietne rodziny.

Polskojęzyczne media już przyzwyczaiły nas do sposobu z jakim traktuje wszystko co jest bliskie Polakom, więc powyższy fakt nie powinien nikogo specjalnie dziwić. W takich sytuacjach można jedynie przypomnieć sobie, że notowania GW spadają z miesiąca na miesiąc, a przecież wiadomo im mniejszy pies, tym głośniej szczeka.

Oryginalny artykuł: https://ndie.pl/walczyli-z-komentarzami-o-imigrantach-ale-pozwalaja-pluc-na-rodzine-gazeta-wyborcza/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!