Wiadomości

Stan zdrowia Putina pogarsza się? „Skręca się z bólu”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do mediów wciąż przedostają się nieoficjalne informacje dotyczące rzekomo pogarszającego się stanu zdrowia Władimira Putina. „W materiale filmowym ze spotkania z przywódcą Czeczenii Putin siedzi w fotelu, skręca się z bólu i konwulsyjnie chwyta za biurko” – informuje „Generał SVR”.

Spekulacje dotyczące rzekomo pogarszającego się stanu zdrowia Władimira Putina pojawiają się od pewnego czasu raz za razem. Teraz odżyły one w związku z doniesieniami kanału „Generał SVR” na Telegramie, który podkreśla, że swoje informacje czerpie ze źródeł zbliżonych do Kremla. W najnowszej analizie zwrócił uwagę na spotkanie, do którego doszło między Władimirem Putinem a Ramzanem Kadyrowem.

„Spotkanie miało być okazją do zademonstrowania doskonałego stanu zdrowia jego uczestników i ich »zdecydowanego uścisku dłoni«. Nie wypadło jednak najlepiej. Putin, który przechodzi pilną terapię, nie czuje się dobrze, a ostatnio znów nasiliły się jego bóle brzucha, które nie zawsze można całkowicie opanować” – czytamy.

Kolejne spekulacje ws. stanu zdrowia Putina. „Skręca się z bólu”
„Generał SVR” zwrócił uwagę na zachowanie prezydenta Rosji, który wręcz kurczowo zaciskał jedną dłoń na krawędzi biurka. Jak zauważył, tego typu obrazy pojawiły się nawet w rosyjskich propagandowych przekazach. „W materiale filmowym ze spotkania z przywódcą Czeczenii Putin siedzi w fotelu, skręca się z bólu i konwulsyjnie chwyta za biurko. To wszystko jest widoczne na oficjalnej kremlowskiej taśmie, w sytuacji gdy w obiegu są najlepsze i najbardziej udane ujęcia” – podano.

Z informacji „Generała SVR” wynika, że w niedzielę 5 marca Władimir Putin miał rozpocząć kolejny etap terapii, a w związku ze stanem zdrowia prezydenta Rosji prawie wszystkie wydarzenia odbywają się z udziałem jego dublerów. „W trakcie terapii stan zdrowia prezydenta pogorszył się, ale nadal osobiście uczestniczy w spotkaniach, które są dla niego naprawdę ważne. Putin bierze udział w wydarzeniach również zdalnie, czasami bez obrazu wideo samego siebie” – podsumowuje „Generał SVR”.

/wprost.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!