Polska Wiadomości

Stan zdrowia Kazika Staszewskiego mocno się pogorszył

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com koncerty zespołu Kult zostały odwołane. Zespół opublikował niepokojące zdjęcie lidera grupy w maseczce do nebulizacji.

Kult nie zagra zaplanowanych koncertów w Łodzi i Toruniu. Zespół przeprosił za sytuację i wyjaśnił, że powodem jest stan zdrowia lidera grupy – Kazika Staszewskiego.

We wtorek przyznano, że koncerty zaplanowane na 16 i 17. Chodzi o planowane występy w łódzkim Klubie Wytwórnia i CKK Jordanki w Toruniu

„Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, jednak w tej sytuacji zdrowie Kazika jest dla nas najważniejsze” – można przeczytać na stronie zespołu.

Kult podkreślił, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a zespół niebawem poinformuje o nowych terminach odwołanych koncertów.

W środę pojawiło się natomiast niepokojące zdjęcie samego Kazika Staszewskiego. Na zdjęciu opublikowanym na Facebooku Kultu widać lidera grupy w maseczce do nebulizacji (rodzaj inhalacji).

Zdjęcie opatrzono komentarzem „Walka trwa”. Większość fanów życzyła Kazikowi szybkiego powrotu do zdrowia. Pojawiła się jednak dyskusja na temat kwestii szczepień. Niektórzy uznali bowiem, że muzyk choruje na COVID-19.

Czasy mamy takie, że ludzie wszędzie widzą COVID, a tymczasem to zdjęcie jest po prostu kontynuacją wczorajszego wieczornego postu, w którym informowaliśmy o nagłej wokalnej niedyspozycji Kazika – wyjaśnił w rozmowie z portalem „Onet” menedżer zespołu Kult, Piotr Wieteska.

Zespół Kult jest zdecydowanie przeciwny uzależnieniu udziału w koncertach od zaszczepieniu się przeciwko COVID-19.

„W związku z tym, że zaczynają pojawiać się pogłoski o koncertach i festiwalach przeznaczonych tylko dla zaszczepionych, grupa KULT oświadcza, że nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ” – oświadczył Kult.

Co wy na to?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!