Europa Wiadomości

Środowiska LGBT dotarły również do Disneylandu…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.com podparyski Disneyland po raz pierwszy organizuje przy okazji Dnia Dziecka jego… deprawację. W tym dniu w parku atrakcji odbędzie się parada poświęcona społeczności LGTBQI+ – „Magiczna Duma”.

Nie jest to pierwszy wybryk propagandy zboczeń parkach Disneya. Wcześniej taka „parada dumy” odbywała się już w amerykańskim Disneylandzie. Teraz przyszła pora na ćwiczenie dzieci w Europie. Francuska wersja deprawacji najmłodszych, odwrotnie jednak, niż w USA, ma charakter oficjalny.

Lobby LGBTQ + to jednak jeszcze za mało. Domagają się, by reprezentanci poszczególnych zboczeń stawali się bohaterami kolejnych bajek. Zresztą pierwszy jawnie gejowski bohater w filmie wytwórni Disneya pojawi się w 2020 roku w „Jungle Cruise”.

To, że wysyp tego typu propagandowych filmów nie nastąpił wcześniej zawdzięczamy tylko oporowi dystrybutorów, kin i… rodziców-widzów, którzy wcale takich produkcji nie oczekują.

Tymczasem członkowie tego środowiska twierdzą, że „Disney powinien dawać przykład” i mówią, że „marzą, by oglądać historię miłosną pomiędzy dwiema księżniczkami!”. W sumie nic trudnego, wystarczy odwiedzić jakiekolwiek kino… porno.

W sprawie „parady dumy” w Disneylandzie pojawiły się już petycje i protesty. Można tolerować preferencje seksualne dorosłych, ale place zabaw dzieci zostawcie w spokoju!

Czy znajdzie się jakieś miejsce gdzie dzieci będą mogły być wolna od homopropagandy?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!