Wiadomości

Spłonął dom Blanki Lipińskiej. Autorka “365 dni” jest załamana

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Od dłuższego czasu Blanka Lipińska mówi o domku na odludziu, który remontuje i do którego zamierza od czasu do czasu uciekać z Warszawy. Niestety, budynek doszczętnie spłonął, a autorka “365 dni” jest złamana.

Blanka Lipińska na co dzień mieszka w stylowym apartamencie w stolicy. Autorka “365 dni” postanowiła jednak zainwestować w kolejną nieruchomość, tym razem znajdującą się na odludziu, w lesie, około godziny drogi od Warszawy. – To będzie bardziej imprezowe miejsce, w którego projektowaniu będę chciała uczestniczyć – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Plajadą.

I oto Blanka Lipińska podzieliła się tragiczną wiadomością na temat nieruchomości. W czwartek na jej InstaStory pojwaiła się informacja: “Przedwczoraj w nocy spalił się mój dom w lesie. Ten, który niedawno kupiłam i ten, z którego tak bardzo się cieszyłam”

Celebrytka bardzo przeżywa tę stratę, jednak liczy na to, że w przyszłości uda się odbudować dom. “Jest to dla mnie trudny czas przedświąteczny. Nie chcę tutaj udawać, uśmiechać się, jestem słaba w udawaniu. Nie umiem tego robić i nie chcę. Teraz jest czas na to, żebym poradziła sobie ze stratą, a potem przyjdzie czas na odbudowywanie tego domu. Wesołych świąt” – stwierdziła ze smutkiem.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!