Wiadomości

Słowa wsparcia Moniki Olejnik dla Tomasza Lisa: “Ludzie utalentowani bywają trudni, ambitni, wymagający”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tomasz Lis i wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska zadecydowali o natychmiastowym zakończeniu współpracy. Słowa wsparcia byłemu już redaktorowi naczelnemu „Newsweeka” przekazała Monika Olejnik. „Ludzie utalentowani bywają trudni, ambitni, wymagający” – pisze o Lisie.

„Dziękuję Tomku! Znamy się od wielu, wielu lat. Czasami nie była to łatwa znajomość, ale zawsze szanowaliśmy się! Ludzie utalentowani bywają trudni, ambitni, wymagający. Są perfekcyjni i oczekują tego od innych” – napisała Monika Olejnik na Facebooku.

Wspomniała też pracę w Sejmie. „Pamiętam, jak wystawaliśmy na korytarzach sejmowych z mikrofonami, nocami, dniami. Nie dla kasy, polityka nas obchodziła” – twierdzi dziennikarka.

I podkreśla: „czuliśmy się odpowiedzialni za Polskę, za demokrację!”. „Robiliśmy razem wywiady prasowe i telewizyjne. Jesteś ważną częścią demokracji. Nikt nie odbierze Ci tego, że jesteś i będziesz jednym z najważniejszych dziennikarzy” – napisała Olejnik życząc Lisowi, żeby znalazł „miejsce w mediach”. „Nie może Ciebie zabraknąć w mediach!” – zakończyła swój wpis.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!