Polska Sports Wiadomości

Sławomir Mentzen został sponsorem tytularnym drużyny piłkarskiej Start Mentzen Toruń

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Władza jak tylko może utrudnia funkcjonowanie amatorskich drużyn sportowych, zamykając hale, orliki i odcinając je od finansowania. Zdecydowanie nie zgadzam się z takim traktowaniem ludzi z pasją, w związku z czym podjąłem decyzję o zostaniu sponsorem tytularnym lokalnej drużyny piłkarskiej KP Start Mentzen Toruń – poinformował Sławomir Mentzen na Facebooku.

Dodał, że w klubie działa też akademia, w której ćwiczy około 100 dzieci.

– Gdy władza zamyka szkoły i radykalnie zmniejsza finansowanie szkółek piłkarskich dla dzieci, trzeba brać sprawy we własne, prywatne ręce. Do tego mam nadzieję, że treningi od małego sprawią, że dzieci poczują ducha rywalizacji i zrozumieją, że tylko pracą można coś osiągnąć, dzięki czemu nie przyjdą im później do głowy różne dziwne socjalistyczne pomysły – zaznaczył Mentzen.

W 2018 roku Sławomir Mentzen bez powodzenia startował w wyborach na prezydenta Torunia. W 2019 roku był kandydatem na liście Konfederacji do Parlamentu Europejskiego i polskiego Sejmu, w obu przypadkach nie uzyskał mandatu.

W 2017 roku został wybrany na wiceprezesa partii Wolność Janusza Korwina-Mikkego. Mentzen jest doradcą podatkowym, należą do niego biura rachunkowe.

To się nazywa gest!

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!