Wiadomości

Ślady na śniegu zaprowadziły policjanta prosto do włamywacza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Za włamanie do kiosku ruchu odpowie 35-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. Jego łupem stała się paczka papierosów. Powodem kradzieży był prawdopodobnie głód nikotynowy. Mężczyzna oddalając się z miejsca nie zauważył, że na śniegu pozostawia ślady własnego obuwia, co nie umknęło uwadze tomaszowskich funkcjonariuszy. Stróże prawa szybko dotarli do włamywacza.

Wczoraj tuż po godz. 23:00 w Tomaszowie Lubelskim miało miejsce włamanie do kiosku ruchu. Nieznany sprawca, by dostać się do środka wybił szybę w witrynie sklepowej. Łupem złodzieja okazały się papierosy. Na szczęście, dzięki szybkiej interwencji tomaszowskich patrolowców udało się ustalić sprawcę.

Mężczyzna oddalając się od miejsca swojego występku nie zauważył, że na śniegu pozostawia ślady własnego obuwia, co nie umknęło uwadze tomaszowskich funkcjonariuszy. Stróże prawa szybko dotarli do włamywacza. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec gminy Ulhówek. Przyczyną jego zachowania był prawdopodobnie głód nikotynowy.

Złodziej nie nacieszył się bardzo swoimi „fantami”. Zdążył spalić jednego papierosa. Mężczyzna gdy zobaczył policjantów zamiast kolejnego papierosa „spalił” się ze wstydu. Mężczyzna przyznał się do winy. Teraz za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

/lubelska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!