Wiadomości

Skazany za pedofilię mężczyzna, ogłosił, że teraz czuje się kobietą, więc odzyskał/a wolność

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Skazany za przestępstwa seksualne Joseph Matthew Smith został wypuszczany z więzienia w Iowa, gdy stwierdził, że teraz czuje się kobietą, a biuro prokuratora generalnego stanu Iowa uznało, że jako kobieta nie stanowi już zagrożenia.

23-letni Joseph Matthew Smith miał się dopuścić molestowania nawet 15 dzieci. „Wstępny raport przygotowany przez eksperta stanu, dr Jeffrey’a Davisa mówi, że Smith molestował aż 15 dzieci w wieku od 1 do 13 lat, nim został skazany na karę więzienia w grudniu 2015 r.” – donosi The Storm Lake Times.

„Raport wykazał, że prawdopodobieństwo ponownego popełnienia przestępstwa w ciągu pięciu lat od zwolnienia przekracza 20%, ponieważ ofiary były obu płci, a Smith był w wieku poniżej 25 lat i nigdy nie był w długotrwałym związku” – czytamy dalej.

Przez ostatnie dwa lata Smith uczęszczał na terapię w zakładzie poprawczym Newton i zaczął używać zaimków żeńskich.

„Mamy podstawy, aby wierzyć, że Josie Smith ma znaczącą szansę na ponowne popełnienie przestępstwa. Josie Smith będzie podlegać ścisłemu nadzorowi, jakiemu poddawane są osoby skazane za przestępwa seksualne. Nadzorowi takiemu będzie podlegać przez resztę życia” – powiedziała rzeczniczka prokuratury stanu Iowa.

/dailywire.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!