Wiadomości

Skatowana na śmierć 3-letnia Hania z Kłodzka była bita i kopana

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lucyna K. i jej konkubent Łukasz B. z Kłodzka przyznali się, że pobili 3-letnią Hanię, córeczkę kobiety. Powodem było to, że dziewczynka zmoczyła się do łóżka – podała w komunikacie Prokuratura Okręgowa w Świdnicy. Z ustaleń prokuratury wynika, że konkubent kobiety kopnął leżące na podłodze dziecko w brzuch – informuje portal TVP Info.

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy na polecenie Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro postawiła matce 3-latki i jej konkubentowi zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie.

Z sekcji zwłok dziewczynki wynika, że doznała ona bardzo poważnych obrażeń jamy brzusznej. Pierwotnie matka podała, że dziecko zasłabło, gdy polewała ją zimną wodą. Dziewczynka miała przebywać pod zimną wodą od trzech do pięciu minut. Zaczęła wymiotować, słabnąć i wykazywać oznaki nieprzytomności. Wtedy wezwano pogotowie ratunkowe. Mimo reanimacji, 3-latki nie udało się uratować. Wyniki sekcji wykluczyły tę wersję zdarzeń.

Jak wynika z ustaleń prokuratury, Hania była często bita przez swoją matkę i jej konkubenta. Podejrzani mieli zadawać dziecku ciosy po plecach i rękach. Często polewali je też lodowatą wodą.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!