Europa Świat Wiadomości

Skandaliczne zachowanie żydowskiej młodzieży w Muzeum Auschwitz

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Wygląda na to, że niektórzy ludzie czują się w Miejscu Pamięci Auschwitz/Muzeum Auschwitz jak w Disneylandzie. To uśmiech, który mnie irytuje. Bez śladu szacunku dla tego miejsca. Bez pamięci o bólu – tak komentuje serię zdjęć z głównie izraelskich wycieczek do byłego niemieckiego, nazistowskiego obozu Auschwitz-Birkenau administrator fanpage’u „II wojna światowa w fotografiach”.

Tzw. „wycieczki Zagłady” są częścią powszechnego w Izraelu programu edukacyjnego, wtłaczającego w młode umysły tzw. „religię Holokaustu”, będącą jedna z podwalin mitu założycielskiego Państwa Izrael. Jedną z jego tez jest współsprawstwo Polaków w nazistowskich zbrodniach. Ta pogarda dla „polskich zbrodniarzy”, współautorów „polskich obozów” jest w trakcie wycieczek umiejętnie podsycana tworzeniem atmosfery stałego zagrożenia i obstawą hordy agentów ochrony (w tym Mossadu), mających chronić młodzież przed „krwiożerczymi” Polakami, którzy gdyby nie ochrona chętnie mieliby rozszarpać młodych Żydów. Buta ochroniarzy (zwykle uzbrojonych !!!), jak i młodych turystów daje się nieraz we znaki gospodarzom. Na zachowanie izraelskich ochroniarzy i młodzieży skarżą się właściciele hoteli, firmy przewozowe, linie lotnicze.

A kiedy już docierają do miejsc, gdzie mordowano tysiące ich ziomków, krewnych jakoś ta tresowana nienawiść wyparowuje, bo czują się właśnie jak w Disneylandzie.

Looks like some people feel like in Disneyland in Auschwitz Memorial / Muzeum Auschwitz ?It's the smile that gets me….

Opublikowany przez World War II pictures 14 kwietnia 2018

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!