Europa Wiadomości

Skandal we Francji. Murzyni z nabitymi na piki, białymi niemowlętami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Skrajnie lewicowa ideologia Woke, znana m.in. ze słynnych protestów Black Lives Matters po śmierci kryminalisty, ćpuna i aktora porno George’a Floyda, po raz kolejny ujawniła swoje zapędy względem białych ludzi.

Skandal we Francji. Podczas festiwalu w Avignon, miał miejsce rzekomy pokaz sztuki. W jego trakcie wystąpiła para murzynów. Nosili oni piki, na które nabijano białe niemowlęta. Autorką nowatorskiego “przedstawienia” była murzynka i skrajnie lewicowa aktywistka, Rébecca Chaillon.

Skandal we Francji

Skandal we Francji

“Festival d’Avignon” lub “Avignon Festival” to coroczny festiwal sztuki odbywający się we francuskim Awinionie każdego lata w lipcu na dziedzińcu Palais des Papes, a także w innych miejscach miasta. Założony w 1947 roku przez Jeana Vilara, jest najstarszym istniejącym festiwalem we Francji. Oprócz oficjalnego festiwalu „In”, o tej samej porze roku w Awinionie prezentowanych jest szereg spektakli znanych jako „Off”.

NASZ KOMENTARZ: Nie od dziś wiemy, że lewicowym totalitarystom marzy się likwidacja białej rasy. Politycy i celebryci co jakiś czas daja upust swojej nienawiści i pokazują, co chcą z nami zrobić. Najbardziej odważni są tzw. “artyści”, którzy swoje chore plany ujawniają pod przykrywką nowoczesnej “sztuki”.

Polecamy również: Powstały szur-partie Olszańskiego i Sykulskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!