Wiadomości

Skandal na gali Oscarów. Will Smith uderzył prowadzącego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Will Smith wszedł na scenę, by spoliczkować komika Chrisa Rocka, który chwilę wcześniej żartował z wyglądu jego żony. „Nie wycieraj sobie p*** gęby moją żoną!” – krzyczał potem z widowni, wyraźnie zdenerwowany – czytamy na portalu TVP Info.

Chris Rock był jednym z wielu prezenterów podczas 94. ceremonii rozdania Oscarów. Gdy tylko pojawił się na scenie, w swoim stylu zaczepiał kolejne gwiazdy obecne na widowni. Śmiał się m.in. z Penelope Cruz i Javiera Bardema, zaśmiał się też z fryzury Jady Pinkett-Smith, żony Willa Smitha. „Jada, kocham cię, nie mogę się doczekać G.I. Jane 2” – wykrzyczał, nawiązując do filmu, w którym ogolona na łyso Demi Moore gra komandosa.

Pinkett-Smith, która od lat cierpi na hormonalne problemy związane z wypadaniem włosów, zniesmaczona tylko przewróciła oczami. Widząc reakcję niepocieszonej żony, Smith wziął sprawy w swoje ręce… Aktor wymierzył mocny „policzek“ Rockowi. Komik chciał ratować się śmiechem i po chwili próbował załagodzić sytuację. „Tylko żartowałem“ – tłumaczył. Smith, który zdążył wrócić na swoje miejsce, krzyczał, by ten “nie wycierał sobie pi*** gęby jego żoną” i żeby “się zamknął”. Co ciekawe: tego fragmentu widzowie w Stanach Zjednoczonych nie usłyszeli. Choć realizatorom udało się wyciszyć dźwięk, sygnał międzynarodowy zarejestrował każde słowo…

Skandal? Ustawka?

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!