Polska Wiadomości

Sikorski do Pawłowicz: “Zamknij się, wariatko”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak zawiadamia portal telewizjarepublika.pl uchodzący za głównego intelektualistę Platformy Obywatelskiej, niedoszły kandydat na prezydenta RP, w dodatku były szef polskiej dyplomacji, obecnie europoseł Radosław Sikorski niejednokrotnie przekracza wszelkie granice dobrego smaku.

Sikorski coraz bardziej zajadle atakuje rząd PiS, zarówno w wypowiedziach publicznych, jak i wpisach na Twitterze. Dziś kazał prof. Krystynie Pawłowicz, sędzi Trybunału Konstytucyjnego, byłej posłance na Sejm RP oraz kobiecie, “zamknąć się” oraz nazwał ją “wariatką”. Nie pierwszy raz zresztą.

Pawłowicz w dość charakterystyczny dla siebie sposób skomentowała zamieszanie wokół radiowej “Trójki” i piosenki Kazika Staszewskiego oraz masowe odejścia kolejnych radiowych gwiazd.

– „Trujka”…Samooczyszczenie…- napisała na Twitterze prawniczka, nawiązując do określenia, jakiego używają przeciwnicy „Trójki” pod obecnym zarządem.

– Zamknij się, wariatko.-odpowiedział były szef polskiej dyplomacji i kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta.

W podobny sposób Sikorski zwrócił się do prof. Pawłowicz w ubiegłym roku.

Chamstwo, któremu w dodatku przyklaskują ci, którzy po zamordowaniu przez Stefana W. prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza krzyczeli najgłośniej „stop nienawiści”, to jedno. Drugie, również bardzo obrzydliwe, to przypisywanie adwersarzom w dyskusji zaburzeń psychicznych po to, aby ich zdyskredytować lub obrazić.

A może to po prostu program KO na ewentualną prezydenturę Rafała Trzaskowskiego i hipotetyczny powrót do władzy: „Zamknijcie się, wariaci”?

Typowy cham…

Źródło: telewizjarepublika.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!