Polska Wiadomości

Seksualizacja dzieci wchodzi do szkół w Rybniku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak możemy przeczytać na portalu tysol.pl Rybnik był jednym z pierwszych miast w Polsce, gdzie wdrożono do przedszkola “edukację genderową”. Zaniepokojenie rodziców wzbudziły pytania 4-letnich dzieci, dlaczego ci im wcześniej nie przekazali, że “chłopcy mogą chodzić w sukienkach” i “malować paznokcie” – alarmuje Tymoteusz Zych z Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej “Ordo Iuris”.

Rybnik był jednym z pierwszych miast w Polsce, gdzie wdrożono do przedszkola “edukację genderową”.

Zaniepokojenie rodziców wzbudziły pytania 4-letnich dzieci, dlaczego ci im wcześniej nie przekazali, że “chłopcy mogą chodzić w sukienkach” i “malować paznokcie”.

– pisze Tymoteusz Zych. Dodał, że gdy rybniccy rodzice zaprotestowali przeciwko “edukacji genderowej” w przedszkolu, dostali od dyrektor informację, że ich dzieci zostaną przeniesione do innej placówki.

Rodzice obawiają się, że ten eksperyment będzie powtarzany w kolejnych polskich miastach. (…) Takie sytuacje nie mogą się powtórzyć – w każdej podobnej sprawie instytut @OrdoIuris oferuje pomoc prawną

– pisze prawnik.
Jak podaje katowicki “Gość Niedzielny”, w reakcji na warszawską Deklarację LGBT+ i działania władz niektórych innych miast odbyło się w Rybniku spotkanie pod hasłem “Kochamy nasze dzieci i chronimy je”. Około trzydziestu osób wysłuchało wykładów Kazimierza Przeszowskiego z Centrum Życia i Rodziny oraz Tymoteusza Zycha z Instytutu Ordo Iuris.

Czy uważacie, że z czasem proceder ten rozwinie się na całą Polskę? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!