Polska Wiadomości

Seksualizacja dzieci wchodzi do szkół w Rybniku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu tysol.pl Rybnik był jednym z pierwszych miast w Polsce, gdzie wdrożono do przedszkola „edukację genderową”. Zaniepokojenie rodziców wzbudziły pytania 4-letnich dzieci, dlaczego ci im wcześniej nie przekazali, że „chłopcy mogą chodzić w sukienkach” i „malować paznokcie” – alarmuje Tymoteusz Zych z Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris”.

Rybnik był jednym z pierwszych miast w Polsce, gdzie wdrożono do przedszkola „edukację genderową”.

Zaniepokojenie rodziców wzbudziły pytania 4-letnich dzieci, dlaczego ci im wcześniej nie przekazali, że „chłopcy mogą chodzić w sukienkach” i „malować paznokcie”.

– pisze Tymoteusz Zych. Dodał, że gdy rybniccy rodzice zaprotestowali przeciwko „edukacji genderowej” w przedszkolu, dostali od dyrektor informację, że ich dzieci zostaną przeniesione do innej placówki.

Rodzice obawiają się, że ten eksperyment będzie powtarzany w kolejnych polskich miastach. (…) Takie sytuacje nie mogą się powtórzyć – w każdej podobnej sprawie instytut @OrdoIuris oferuje pomoc prawną

– pisze prawnik.
Jak podaje katowicki „Gość Niedzielny”, w reakcji na warszawską Deklarację LGBT+ i działania władz niektórych innych miast odbyło się w Rybniku spotkanie pod hasłem „Kochamy nasze dzieci i chronimy je”. Około trzydziestu osób wysłuchało wykładów Kazimierza Przeszowskiego z Centrum Życia i Rodziny oraz Tymoteusza Zycha z Instytutu Ordo Iuris.

Czy uważacie, że z czasem proceder ten rozwinie się na całą Polskę? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: tysol.pl

Grzegorz Braun! Stanisław Michalkiewicz! Jerzy Robert Nowak i inni autorzy w Nowym numerze Magna Polonia sprawdź już teraz!! Kupując wpierasz wolne media!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komentarze