Wiadomości

Schował narkotyki pod siedzeniem samochodu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Za posiadanie narkotyków odpowie 30-latek zatrzymany przez policjantów stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową. Mężczyzna w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga Północ usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Stołecznej Policji w ramach prowadzonych czynności ustalili, że mieszkaniec Mokotowa może swoim samochodem przewozić narkotyki. W związku z tym podjęli obserwację miejsca jego zamieszkania.

Kiedy 30-latek wjechał swoją Skodą Rapid na podziemny parking jednego z bloków podjęli decyzję o wylegitymowaniu mężczyzny i sprawdzeniu samochodu, którym przyjechał. Podczas przeszukania skody pod przednim fotelem pasażera znaleźli czarną paczkę. Jak się okazało, jej zawartość stanowiła marihuana o wadze jednego kilograma. 30-latek przyznał, że narkotyki należą do niego. W związku z tym został zatrzymany i przewieziony do Komendy Stołecznej Policji.

W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga Północ usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga Północ.

/Policja Warszawa/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!