Świat Wiadomości

Sataniści z USA infekują swoją ideologią dzieci w szkołach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Amerykańska organizacja “Świątynia Szatana” otrzymała prawo założenia klubu dla dzieci z podstawówki w jednej ze szkół stanu Connecticut.

Sataniści z USA infekują swoją ideologią dzieci w szkołach. Organizacja “Świątynia Szatana” uważa się za sekularystyczną i lewicową; promuje między innymi legalność zabijania dzieci nienarodzonych oraz ideologię sodomiscko-gomorycką. Głównym celem «Świątyni» jest walka z religią. Adherenci tej grupy publicznie deklarują ateizm, twierdząc, że nie ma ani Boga, ani diabła, a do szatana według własnych deklaracji odwołują się jako do symbolu wiecznego buntu wobec arbitralnie narzuconego autorytetu.

W ostatnich latach organizacja zaczęła tworzyć „Pozalekcyjne Szkolne Kluby Szatana” na terenie całych Stanów Zjednoczonych; grupa zachęca dzieci do udziału w zajęciach rozdając poprzez gry, przekąski czy pogadanki, przekonując, że będzie uczyć najmłodszych empatii, krytycznego myślenia, kreatywności i osobistej podmiotowości. Jak podał Catholic News Agency, grupa ma ta teraz rozpocząć taką działalność w miejscowości Lebabon w stanie Connecticut, zakładając klub w szkole podstawowej.

Organizatorzy zachęcają do udziału przedstawiając nowy klub jako nastawiony na promocję racjonalnego i naukowego myślenia. Andrew Gonzalez, urzędnik nadzorujący szkoły podstawowe w Lebanon w Connecticut, twierdzi, że inicjatywy «Świątyni» nie da się zablokować, bo organizacja ma jakoby prawo do zakładania takiego klubu, co miałoby wynikać z pierwszej poprawki do amerykańskiej konstytucji.

Polecamy również: Atak na festiwal Supernova w kibucu Re’im okazał się żydowską prowokacją?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!