Wiadomości

Sataniści i wielkie międzynarodowe korporacje w marszu LGBT w Warszawie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

25 czerwca ulicami Warszawy przejdzie gorsząca manifestacja, znana pod nazwą Parady Równości. Organizatorzy opublikowali na Facebooku listę grup, które wezmą udział w przemarszu. Poza skrajnie lewicowymi grupami i przedstawicielstwami korporacji na marszu obecni będą… sataniści.

Z grafiki opublikowanej na oficjalnym profilu Parady Równości na Facebooku dowiadujemy się, że przedstawiciele „Global Order of Satan- Polska” będą maszerowali w 7 sektorze pochodu, wraz z reprezentantami przedsiębiorstw, warszawskiego klubu nocnego i członkami lewicowych stowarzyszeń.

„Global Order of Satan należy do nurtu satanizmu racjonalnego, humanistycznej filozofii, która w centrum zainteresowania stawia człowieka, jego rozum, godność i wolność. Mitologiczna postać, która w świadomości zbiorowej znana jest jako Szatan bądź Lucyfer, stanowi dla nas archetyp buntownika, który wybiera walkę o sprawiedliwość ponad służalczość wobec autorytarnej władzy; głosiciela prawdy, który sprzeciwia się szerzeniu kłamstw i ignorancji. Znajdujemy w nim inspirację do robienia tego samego. Nie jest jednak dla nas niczym więcej niż wytworem kultury i ludzkiej wyobraźni. To bohater drugoplanowy, który sprzeciwiając się Bogu postanowił napisać własną historię i stać się jej protagonistą, lecz został przez abrahamiczne religie zepchnięty do roli czarnego charakteru – naszym zdaniem niesłusznie”, czytamy na Facebook-owym profilu satanistów.

Kilka sektorów dalej, bliżej czoła, pójdą aktywiści heretyckiej grupy „Wiara i Tęcza”, działający „na rzecz chrześcijan homoseksualnych”.

Jak zwrócił uwagę lewicowy działacz, Jan Śpiewak, udział w paradzie wezmą również przedstawiciele „patobanków, współodpowiedzialnych za kryzys finansowy w 2008 roku dla milionów ludzi”… Tuż obok polityków „Nowej Lewicy”, walczącej rzekomo o „sprawiedliwość społeczną”.

/pch24.pl, dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!