Wiadomości

Samochód „Stop Pedofilii” pod I LO w Gorzowie Wielkopolskim

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W piątek 25 października już o 6.00 rano pod gorzowskim liceum im. T. Kościuszki został zaparkowany samochód dostawczy. Na pojeździe umocowane były banery z hasłem przewodnim „Stop Pedofilii”. Miejsce nie było przypadkowe, otóż w tej szkole zorganizowano „Tęczowy Piątek”.

Rodzice uczniów nie zostali oni poinformowani, co będzie prezentowane ich dzieciom. Dopiero po telefonach wykonanych do dyrekcji szkoła w pośpiechu umieściła na stronie internetowej informacje o zaplanowanej promocji perwersji. Czy to pośpiech spowodował, że wpisali w harmonogramie błędną datę – 19.10.2018 r.? Rodzice napisali już do Lubuskiego Kuratora Oświaty oficjalny protest.

Zaparkowane auto stało się celem ataków. Najpierw dyrekcja wezwała policję, jednakże pojazd był zaparkowany prawidłowo, więc nie znaleziono pretekstu do odholowania. Ukazanie końcowego celu demoralizacji – akceptacji seksu z dziećmi, doprowadziło zwolenników „tolerancji” do ataku.

Przebito oponę nożem. Niewiele lepiej zachowała się lokalna gazeta lubuska. Do wolontariusza, który po południu odwoził auto, podeszły trzy dziewczyny. Nie przedstawiły się, po czym rzuciły w kierunku mężczyzny parę pytań. Okazało się później, że jedna z nich była dziennikarką. Napisała do gazety pro-homoseksualny materiał.

Więcej:
https://stopaborcji.pl/samochod-stop-pedofilii-pod-1-lo-w-gorzowie-wielkopolskim/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!