Wiadomości

Sadyzm, gwałty i zoofilia w „kolekcji” hiszpańskiego pedofila

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Hiszpańska Policia National zatrzymała 15 osób za posiadanie i rozpowszechnienie na Twitterze filmów pedofilskich. „Kolekcja” jednego z podejrzanych przeraziła nawet doświadczonych funkcjonariuszy. Mężczyzna posiadał filmy, na których kilkuletnie dzieci były wykorzystywane seksualnie z wyjątkowym okrucieństwem i wykorzystaniem zwierząt.

Agenci Policji Krajowej (Policia National) aresztowali 15 osób w prowincjach Albacete, Badajoz, Barcelona, Las Palmas, Madryt, Malaga, Murcja, Orense i Santa Cruz de Tenerife za rozpowszechnianie za pomocą Twittera oraz posiadanie, materiałów przedstawiających seksualne wykorzystywanie dzieci. Podczas działań hiszpańskich służb udało się zidentyfikować dwie małoletnie ofiary pedofilów.

Jednak najbardziej przerażającego odkrycia, funkcjonariusze dokonali u jednego z zatrzymanych z prowincji Barcelona. Mężczyzna bardzo intensywnie poszukiwał w internecie filmów z jak najmłodszymi dziećmi.

Podczas przeszukania jego domu, w kilku skrytkach znaleziono nośniki zawierające filmy pedofilskie, na których wykorzystywano seksualnie bardzo małe dzieci, w większości niemowlęta.

To jednak nie był koniec szoku dla funkcjonariuszy. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna kupił także w sieci zdjęcia i filmy, na których małoletni byli wykorzystywani w sadystyczny sposób, co jeszcze łączono z praktykami zoofilii..

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!