Felietony

Rubik, Biedroń, Stuhr i inni celebryci będą edukować Polaków, oczywiście chodzi o edukację seksualną

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Im to już naprawdę odbija… Feministki, homoseksualści i wszelkiej maści zgorzkniali celebryci, którzy co prawda błyszczą w mediach, ale sądząc z ich wypowiedzi trudno uznać ich za osoby spełnione – wszyscy oni zajmą się „dokształcaniem” Polaków, wskazując na przykład, jak winni się masturbować.

– Z powodu klimatu, który obecnie panuje w Polsce – brak edukacji seksualnej oraz konsekwentnie realizowany plan rządu, by ograniczyć dostęp do antykoncepcji – zdecydowałam stworzyć kampanię edukacyjną, na którą będą się składać 60-sekundowe filmiki, których tematem będzie edukacja seksualna – wyjaśnia Anja Rubik.

– Wybrałam grupę powszechnie znanych w Polsce osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, wywodzących się ze świata sztuki, muzyki, filmu oraz mody z prośbą o wzięcie udziału w projekcie i szerzeniu wiedzy na temat edukacji seksualnej – dodaje modelka.

Z pomocą organizacji feministycznej Dziewuchy Dziewuchom powstała lista tematów, jak np. pierwszy raz, masturbacja czy antykoncepcja. W ramach projektu każda z zaangażowanych osób udzieli lekcji na dany temat.

. Od 28 października cała Polska zacznie rozmawiać o seksie. #sexedpl by Anja Rubik (@anja_rubik) . Mateusz Bansiuk (@mateuszbanasiuk), Dorota Masłowska, Robert Biedroń (@robertbiedron), Monika Brodka (@missbrodka), Maffashion (@maffashion_official), Sebastian Fabijański, Małgorzata Szumowska, Marta Frej (@martafrej), Jimek Dębski, Magda Cielecka, Maciej Stuhr (@maciej_stuhr), Mary Komasa (@marykomasa), Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska), Anja Rubik (@anja_rubik) . Ph: Iza Grzybowska (@iza_grzybowska) Styling: Zofia Komasa (@zofiaurszulakomasa) Poster design: Michal Chmielewski (@michel_hops)
make up: Sylvia Rakowska (@sylwiamakeup), Iza Kućmierowska (@izakucmierowska), Magdalena Wińska (@magdalenawinska)
hair: Gor Duryan (@gorgeousduryan) 
Consult: Basia Ewa Baran (@dziewuchy_dziewuchom)
.
Special thanks @warsawcreatives Paweł Walicki (@pawelwalicki) Damian Kuligowski (@d_kul__owski) Michal Chmielewski (@michel_hops)
#sexedpl

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!