Polska Wiadomości

Rolnicy popierają marsz przeciwko ustawie 447

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal medianarodowe.com rolnicy oficjalnie poparli marsz #STOP447 oraz wsparli finansowo trwającą już kilka tygodni kampanię Stowarzyszenia Marsz Niepodległości przeciwko roszczeniom żydowskim.

„Rolnicy mówią jasno: #NieDlaRoszczeń! Dziękuję Michałowi Kołodziejczakowi za wsparcie finansowe naszej kampanii i deklaracje przybycia rolników z AGROUNIA na marsz #STOP447 organizowany przez Marsz Niepodległości” – informuje na Twitterze szef Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Deklarację rolników pozytywnie odebrali użytkownicy Twittera: „Brawo! Po raz kolejny widać, że rolnicy doskonale dostrzegają zagrożenia dla Ojczyzny!” – podkreśla na portalu społecznościowym Witold Tomczak.

Przypominamy, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości pod koniec lutego rozpoczęło kampanię #NieDlaRoszczeń odnoszącą się do uchwalonej przez Senat USA ustawy o restytucji mienia. Od kilku tygodni zbierane są podpisy pod listem do Donalda Trumpa i organizowana jest szeroka akcja informacyjna.

11 maja ulicami Warszawy przejdzie duża ogólnopolska manifestacja #STOP447 w obronie Polski i Polaków przed bezspadkowymi roszczeniami żydowskimi.

Ogólnopolska manifestacja odbędzie się rok po podpisaniu ustawy ACT JUST 447: „Nasz rząd musi wiedzieć, że Polacy nie zgodzą się na wypłacanie roszczeń międzynarodowym organizacjom żydowskim” – podkreśla Tomasz Kalinowski.

Kampania przeciwko roszczeniom żydowskim jest prowadzona także za granicami naszego kraju. Oprócz manifestacji trwającej manifestacji, która odbędzie się w Warszawie 11 maja, w tym samym terminie będą organizowane protesty przez Polonię w USA.

Co o tym sądzicie? Czekamy na wasze komentarze.

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!