Wiadomości

Robert Lewandowski piłkarzem FC Barcelony! Wszystko ustalone

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dziennikarze z całego świata są już pewni – Robert Lewandowski na pewno zostanie piłkarzem FC Barcelony. My także możemy potwierdzić te informacje, a nasz redaktor, Tomasz Włodarczyk, jako pierwszy poinformował o długości kontraktu reprezentanta Polski – donosi portal meczyki.pl.

Saga związana z transferem Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony dobiegła końca. Dziennikarze z całego świata potwierdzają, że “Duma Katalonii” doszła do porozumienia z Bayernem Monachium w sprawie sprowadzenia kapitana reprezentacji Polski.

Tym samym 33-letni napastnik zostanie pierwszym w historii Polakiem w historii klubu z Camp Nou. “Die Roten” z tytułu transferu swojego lidera zainkasują 50 milionów euro, przy czym pięć milionów to kwota bonusowa.

Tomasz Włodarczyk poinformował również o długości kontraktu, który Lewandowski uzgodnił z FC Barceloną. Wcześniej sugerowano, że może być to umowa ważna do końca czerwca 2025 roku. Okazuje się jednak, że będzie ona obowiązywała przynajmniej do 30 czerwca 2026 roku!

Czytaj dalej pod linkiem:
https://www.meczyki.pl/newsy/robert-lewandowski-pilkarzem-fc-barcelony-wszystko-ustalone-znamy-dlugosc-kontraktu-polaka-nasz-news/192133-n

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!