Polska Wiadomości

Robert Biedroń był gościem w TVP…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal pch24.pl gdy kilkanaście dni temu w programie Michała Rachonia „Woronicza 17” pojawił się Adrian Zandberg ze skrajnie lewicowej partii Razem można było odnieść wrażenie, że w zarządzanej przez ludzi PiS telewizji publicznej zrezygnowano z pewnych zasad doboru uczestników audycji. Wyemitowany w środę program „Minęła 20” rozwiał wszelkie wątpliwości. Teraz widać wyraźnie. W TVP obowiązuje jedna zasada: nie ważne kto, ważne, że przeciw PO.

A że kariera polityczna homoaktywisty Roberta Biedronia poszła w kierunku walki z obozem Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej, to też „tęczowy” polityk został zaproszony przez Michała Rachonia do studia Telewizji Polskiej.

Fałszywa prawica kolejny raz udowadnia, że nie liczą się zasady moralne, a jedynie władza. Chęć pokonania środowiska liberalnego zaowocowała konsekwentnym zapraszaniem polityków skrajnej lewicy, którzy mogą odebrać część poparcia koalicji PO-N. Michał Rachoń – ten sam, który co czwartek zaprasza Wojciecha Cejrowskiego do rozmowy rozpoczynającej się od słów „Szczęść Boże” – tym razem zaprosił homoseksualnego aktywistę.

Środowa audycja rozpoczęła się od zacytowania krytycznych wobec PO słów Roberta Biedronia m.in. w sprawie… zakazania organizowania homoparady w Lublinie. Dokonał tego prezydent miasta związany z Platformą.

Dalej Biedroń w szatach moralnego autorytetu atakował PO za skandaliczne słowa prezydenta Legionowa i chwalił PiS za wprowadzenie dwukadencyjności w samorządzie. Nie zabrakło również okazji do pokazania się w roli fachowca zainteresowanego codziennymi problemami Polaków. Odcinał się przy tym od walki dwóch politycznych obozów w sprawie Sądu Najwyższego. Prezentował się jako wierny obrońca demokracji, zwracając jednocześnie uwagę, że społeczeństwo bardziej interesuje się sprawnym orzekaniem przez wymiar sprawiedliwości.

– Mam nadzieję na kolejne spotkanie z Robertem Biedroniem i dokończenie tej rozmowy, bo pytań jest cała masa – nie tylko dotyczących sądownictwa – zakończył rozmowę Michał Rachoń.

Jak oceniacie decyzję o zaproszeniu Biedronia? Czy to zwykły pluralizm czy może ososby o poglądach skrajnych powinny byc medialnie izolowane? Piszcie w komentarzach.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!