Wiadomości

Rafalala został zatrzymany w Sopocie za rozbój i groźbę użycia broni

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znany celebryta Rafalala został w niedzielę zatrzymany przez policję w Sopocie w związku z rozbojem połączonym z groźbą użycia broni. Wraz z inną osobą miał szarpać i kopać pokrzywdzonego oraz zabrać mu portfel, w którym znajdowało się 300 zł – informuje portal trojmiasto.pl.

Do zdarzenia dojść miało w niedzielę w mieszkaniu w Sopocie. Pokrzywdzony poznał celebrytę i jej „partnera” dzięki ogłoszeniu zamieszczonemu w internecie. Prokuratura nie ujawnia, czego ono dotyczyło, wiadomo jednak, że już na miejscu doszło do nieporozumienia, które zakończyło się szarpaniną i odebraniem mężczyźnie portfela.

– Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby – mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Obie zatrzymane osoby usłyszały we wtorek zarzuty dokonania rozboju. Żadna z nich nie przyznała się do winy, składając zarazem wyjaśnienia, wedle których całe zdarzenie miało inny przebieg. Prokuratury jednak te tłumaczenia nie przekonały i dlatego złożono wniosek do sądu o tymczasowe aresztowanie Rafała Z. oraz drugiego ze sprawców.

/trojmiasto.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!