Polska Wiadomości

Rafał Ziemkiewicz zachęca do fiansowego wsparcia Marszu Niepodległości

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal medianarodowe.com choć od hucznego świętowania niepodległości minął już przeszło tydzień to koszty poniesione przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nie dają o sobie zapomnieć. Wpływ na nadmiarowy budżet miały przede wszystkim perturbacje z warszawskim ratuszem, utrudniający wszelkimi sposobami zorganizowanie tegorocznego Marszu Niepodległości.

Wbrew zamierzeniom Rafała Trzaskowskiego marsz odbył się zgodnie z planem. Warto również podkreślić, że dzięki antyreklamie stołecznych władz, na centralne obchody w Warszawie przyjechało mnóstwo osób, a sam marsz liczył przeszło 150 tysięcy uczestników. Niestety organizatorzy zostali zmuszeni do poniesienia dodatkowych i nieprzewidzianych środków finansowych.

Prezes stow. Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz poprosił o dobrowolne wpłaty na pokrycie kosztów organizacji ogromnego wydarzenia. Do tej pory udało się zebrać lekko ponad połowę wymaganej kwoty.

Uzbieraliśmy już 55% kwoty potrzebnej do uregulowania wszystkich należności związanych z #marszniepodległości2021. Cały czas trwa zbiórka funduszy: https://twojazbiorka.pl/zbiorki/25/marsz-niepodleglosci-2021-wesprzyj-organizacje… lub bezpośrednio na nr konta: 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

– napisał Bąkiewicz na Twitterze.

W walce o pomoc postanowił zaangażować się znany dziennikarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz. Zachęcając do wpłat, podkreślił, że organizacja tegorocznego marszu pochłania ogromne fundusze i nie może on być robiony za darmo.

Bardzo gorąco proszę o wsparcie Marszu. Nie wierzcie w brednie PO-propagandy o „milionach od PiS”. Perfekcyjna organizacja Marszu nie udałaby się za darmo. Odezwę się jeszcze w tej sprawie.

– podkreślił Ziemkiewicz..

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!