Wiadomości

Rafał Trzaskowski chce, by „dzieci już do czwartego roku życia poznawały radość i przyjemność z dotykania własnego ciała”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski zobowiązał się do wspierania działań na rzecz bezpieczeństwa osób LGBT+, edukacji antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej w szkole – przypomina Radio Maryja.

– One mają służyć pomocy wszystkim tym, którzy są dzisiaj dyskryminowani – mówił prezydent Warszawy.

Organizowane mają być specjalne zajęcia dla uczniów. W szkołach pojawią się konsultanci wywodzący się ze środowisk homoseksualnych. Autorzy deklaracji chwalą się, że została ona oparta na standardach WHO.

– To są niektóre ze standardów. Głoszą one, że „dzieci już do czwartego roku życia mają poznawać radość i przyjemność z dotykania własnego ciała. Mają byś uczone masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa, mają wyrażać potrzeby w kontekście zabawy w lekarza. 4-6 latki mają poznawać tematykę związków osób tej samej płci” – mówił Nikodem Bernaciak analityk instytutu Ordo Iuris.

– Prezydent miasta nie ma kompetencji do zmieniania programu nauczania ani programu wychowawczego. Wprowadzanie nauczania antydyskryminacyjnego do szkół nie ma żadnych podstaw prawnych. Prezydent Trzaskowski nie zdaje sobie sprawy z tego, że wchodzi w poważny konflikt z prawem – podkreślała małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, która za obronę dzieci przed homopropagandą jest atakowana przez środowiska liberlano-lewicowe.

– Trudno się zgodzić, żeby takie materiały znalazły się w naszych szkołach, żeby było namawianie dzieci do czynności seksualnych. Dzieci, które nie mają ukończonych 15 roku życia, jest to czynność karalna. W naszym prawie jest to przestępstwo – akcentowała Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty.

Szkoła nie jest jedynym obszarem działań promujących środowiska homoseksualne przez Rafała Trzaskowskiego. Prezydent stolicy chce także objąć patronatem miasta parady równości oraz wbudować hostel dla środowisk homoseksualnych.

– Prezydent zapowiedział także stworzenie centrum kulturowo – społecznościowego dla osób LGBT oraz uprzywilejowanie dla klubów sportowych zrzeszających osoby LGBT – wskazywała Marta Kowalczyk, współautorka raportu Ordo Iuris.

Prezydent Trzaskowski planuje także specjalną politykę gospodarczą miasta – przypomniał dr Tymoteusz Zych z instytutu Ordo Iuris.

– Mamy do czynienia z precedensem, który oznacza wkroczenie tejże ideologii i jej założeń także do sfery biznesu. Kontakty miasta Warszawy z przedsiębiorcami będą uzależnione od przyjęcia przez przedsiębiorców tzw. klauzul antydyskryminacyjnych – podkreślał.

Ci, którzy nie podpiszą klauzul nie będą mogli liczyć na współpracę czy choćby udział w zamówieniach publicznych.

– W tej chwili, możemy sądzić na podstawie treści tego dokumentu, że w warszawskich urzędach i instytucjach podległych miastu stołecznemu są podejmowane praktyki niezgodne z prawem – akcentuje dr Tymoteusz Zych.

Czytaj też:

Czy to nie jest pedofilia? – pyta kurator oświaty, cytując dokument, którym mają się kierować warszawscy nauczyciele

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!