Putin przejmie zagraniczne samoloty?
Wiadomości

Putin znów straszy: „Ataki zostaną przeprowadzone błyskawiczne”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

– Jeśli ktokolwiek odważy się ingerować z zewnątrz i stwarzać niedopuszczalne zagrożenie strategiczne dla Rosji, powinien wiedzieć, że nasze kontrataki zostaną przeprowadzone błyskawicznie – powiedział cytowany przez rosyjską agencję TASS Władimir Putin.

Prezydent Rosji podczas posiedzenia Rady Ustawodawców stwierdził, że kraje Zachodu postawiły na „rusofobów i neonazistów”.

– Wrogowie naszego kraju wymusili powstanie nowej broni geopolitycznej. Właściwie nie jest ona nowa, ale z pewnością nadali jej nowe siły, nowe impulsy. Postawili na rusofobię i neonazistów, bezczelnie i bezceremonialnie rok po roku przekształcając nasz sąsiedni kraj, Ukrainę, w kraj antyrosyjski – powiedział rosyjski prezydent.

– Cały przebieg ostatnich wydarzeń, włączając w to pretensje kijowskiego reżimu do posiadania broni jądrowej, rozmieszczenie na terytorium Ukrainy sieci zachodnich laboratoriów biologicznych, nieprzerwane dostawy najnowocześniejszej broni na Ukrainę potwierdzają, że nasza reakcja na te cyniczne schematy była słuszna i nastąpiła w odpowiednim czasie – dodał.

Putin powiedział również, że Rosja ma takie narzędzia do kontrataku, jakich nie ma żaden przeciwnik.

– Mamy wszystkie narzędzia, by tego dokonać: narzędzia, którymi nikt inny nie może się teraz pochwalić, a my nie będziemy się chwalić. Będziemy z nich korzystać, jeśli zajdzie taka potrzeba. I chcę, aby wszyscy byli tego świadomi. Wszystkie decyzje zostały podjęte – stwierdził.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!