Wiadomości

Przywódca sekty “Świątynia Szatana”: Ponad 50 proc. naszych członków to LGBTQ

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Ostrożnie szacując, można by powiedzieć, że ponad 50 proc. naszych członków to LGBTQ” – powiedział w wywiadzie dla magazynu „Attitude” Lucien Greaves, przewodniczący „Świątyni Szatana” w USA.

„Od samego początku, gdy jedną z naszych wczesnych akcji była Różowa Msza, wiele osób LGBTQ szukało kolejnej społeczności, która nie postrzegała ich jako zdefiniowanych przez swoją orientację seksualną” – mówi dalej.

„W Świątyni Szatana wszyscy jesteśmy do pewnego stopnia jednym i tym samym” kontynuował. „Wszyscy jesteśmy satanistami i to nie jest tak, że tolerujemy ludzi trans, gejów lub osoby świadczące usługi seksualne, nas to po prostu g… obchodzi, a wielu ludzi w tych społecznościach to docenia” – tłumaczył Greaves.

„Świątynia Szatana” stała się popularna dzięki kampanii prowadznej przeciwko prawom pro-life w imię „wolności religijnej” i wspierając lobby LGBT. „Nasze kapituły są zawsze związane z paradami dumy w Stanach Zjednoczonych, zawsze robią coś dla społeczności LGBTQ i zawsze są otwarte na integrację każdego” – powiedział Greaves.

Więcej:
http://telewizjarepublika.pl/wstrzasajace-slowa-lidera-szatanskiej-sekty-swiatynia-szatana-ponad-50-proc-naszych-czlonkow-to-lgbtq,84357.html

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!