Europa Wiadomości

Przełom w sprawie “szczepionek” przeciwko COVID: zabijają ludzi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

We Francji opublikowano raport medyczny wskazujący na związek przyczynowy pomiędzy szczepionką firmy Pfizer a śmiercią 30-letniej kobiety. Sprawę opisał portal nexus.fr.

Przełom w sprawie “szczepionek” przeciwko COVID. Francuska ekspertyza wskazuje na związek przyczynowy pomiędzy szczepionką Comirnaty firmy Pfizer a śmiercią 30-letniej kobiety Évy Musso. Zgon nastąpił wkrótce po wstrzyknięciu “szczepionki” w 2021 roku. Matka kobiety, która od 2022 roku walczy w sądzie o odszkodowanie, chce aby jej głos został usłyszany. Ostrzega o zagrożeniach związanych z produktami rzekomo ratującymi życie.

Michèle Musso, matka Évy, twierdzi, że gdy chciała znaleźć prawnika, który udowodniłby związek przyczynowy między szczepionką a śmiercią jej córki, nie było to wcale łatwe. Z uwagi na polityczną poprawność, wszystkie drzwi zostały przed nią zamknięte, z wyjątkiem kancelarii Maître Lanzarone, prawnika z Marsylii. Pomimo cierpień i zmowy milczenia dużych mediów Michèle jest zdeterminowana. -Będę walczyć do końca, bo wierzę, że każdy ma prawo do prawdy – twierdzi kobieta.

W sprawie sądowej dotyczącej śmierci Évy Musso powołano zespół niezależnych biegłych. Sporządzona przez nich opinia jest kategoryczna. Kluczowy fragment dokumentu brzmi: „Badanie anatomopatologiczne ujawnia zmiany w sercu o charakterze mikroangiopatii zakrzepowej, jednojądrzastego zapalenia mięśnia sercowego. Biorąc pod uwagę opisany kontekst, w grę wchodzą powikłania poszczepienne wywołane przez szczepionkę przeciwko Covid”.

Maître Lanzarone wyjaśnia subtelności tego raportu: -Nigdy nie zostanie napisane w opinii, że szczepionka jest bezpośrednią przyczyną śmierci. Zamiast tego powiedzą, że żadna inna przyczyna poza szczepionką nie wyjaśnia śmierci.

-Powinniśmy zakwestionować podejście do badania możliwości przypisania szczepionkom śmiercionośnych właściwości i zmienić paradygmat: dlaczego eksperci automatycznie starają się wykazać brak związku ze szczepionką, szukając innej przyczyny? Dlaczego nie poszukają czegoś przeciwnego, jeśli szczepionkę można powiązać z patologiami lub przyczyną tych patologii? Nic w podejściu biegłych ani w dokumentacji medycznej nie wskazuje na poszukiwanie związku ani znalezienie na to dowodu – kontynuuje prawnik.

-Kiedy widzimy, że umowy podpisane pomiędzy laboratoriami, a Komisją Europejską i państwami członkowskimi nadal nie są w pełni jawne. że klauzule dotyczące odpowiedzialności w przypadku wystąpienia skutków ubocznych są przekreślone i do tej pory nie były w stanie zostać odczytane przez naszych posłów, czy to europejskich, czy krajowych, możemy się zastanawiać, czy pewnego dnia ktoś zostanie ukarany – dodaje Lanzarone.

NASZ KOMENTARZ: Z naszych informacji wynika, że kancelaria Lanzarone prowadzi już kilka kolejnych sprawa dotyczących ofiar niekorzystnych skutków szczepienia przeciwko COVID. Dzięki niemu oraz  Michèle Musso, prawda, mimo zmowy milczenia polityków i mediów, stopniowo wychodzi na wierzch. Możemy zatem mieć nadzieję, że ci, którzy dziś są bezkarni, pewnego dnia zostaną osądzeni za to, co zrobili lub czego nie zrobili, mając pełną wiedzę o skutkach ubocznych tzw. “szczepionek” na COVID.

Polecamy również: Gigantyczna podwyżka podatków już od stycznia. Oto scheda rządów PiS

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!