Wiadomości

Przelała sobie na konto ponad milion zł tytułem „specjalnych premii”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z tyskiej komendy zatrzymali 47-letnią kobietę podejrzaną o dokonanie kilku nieautoryzowanych transakcji z konta jednej z tyskich firm. Łącznie pracownica przelała na swój rachunek bankowy ponad milion złotych. Sąd zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowana.

Policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach śledztwo w sprawie kradzieży z konta bankowego ponad miliona złotych. Do kilku nieautoryzowanych transakcji miała dopuść się 47-letnia kobieta, która pod tytułami „specjalnych premii” kryła gigantyczne przelewy.

Podejrzana łącznie przelała sobie na konto ponad milion złotych. Na szczęście właścicielka firmy szybko się zorientowała i zawiadomiła policjantów o sprawie. Środki na koncie zostały zablokowane, dzięki czemu 47-latka nie zdążyła ich przejąć.

Teraz śledczy wyjaśniają szczegóły postępowania nieuczciwej pracownicy. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży mienia o znacznej wartości. Na wniosek policjantów i prokuratora została ona tymczasowo aresztowana na okres trzech miesięcy. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

/slaska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!