Kultura Wiadomości

Przedsprzedaż książki „Oczy królowej: Skarb pustyni” Ludwiki Gacek

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Co będzie w przyszłości? Co stanie się z kulturą i religią? Jaka będzie pozycja chrześcijan w świecie za kilkadziesiąt lat? To pytania, które nasuwają się wielu wierzącym. Odpowiedzi na nie szuka także Ludwika Gacek- autorka powieści futurystycznej „Oczy królowej: Skarb pustyni” udostępnionej przez Wydawnictwo 3DOM.

Sama książka stanowi przerażający obraz przyszłości, w którym obywatele poddani są pełnej kontroli, a chrześcijanie stają się nieznaczącą zbiorowością, dla której nie ma miejsca w nowym porządku świata. To bardzo niepokojąca wizja, gdzie Obywatele muszą być zupełnie podporządkowani władzy – pieniądz zastąpiono bowiem międzynarodowym systemem punktowym, który nagradza osoby posłuszne, a nieposłuszne karze. Ludzie czczą wiele bóstw, którym budują pomniki i świątynie, a nawet zaczynają urządzać w hołdzie dla nich święta.

Każda osoba przydzielona jest do określonej kategorii. Główna bohaterka o imieniu Elena należy do kategorii F – czyli kasty biedoty. Kobieta wychowana przez robota za kilka miesięcy skończy 21 lat i tym samym będzie zmuszona do poddania się sterylizacji. Niespodziewanie odkrywa coś niesamowitego w Świątyni Starożytności – ten moment pociąga za sobą niecodzienny splot wydarzeń, dzięki któremu dziewczyna dowiaduje się prawdy o otaczającym ją świecie. Właśnie z tą prawdą chce zapoznać nas Wydawnictwo 3DOM. Ten niecodzienny utwór można nabyć już teraz, ponieważ książka jest dostępna w przedsprzedaży: https://3dom.pro/18538-ludwika-gacek-oczy-krolowej-skarb-pustyni-tom-i.html.

Serdecznie polecamy i zachęcamy do zaznajomienia się z tym niezwykle ciekawym dziełem, które nakłania do refleksji nad naszą przyszłością.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!